פותחים את הראש: כל הסיבות מדוע כדאי להגיע לימים הפתוחים במוסדות האקדמיים

לפעמים אין כמו מראה עיניים – בימים הפתוחים תוכלו להתרשם מהווייב בקמפוס, להיפגש עם ראשי וראשות התוכניות, ולדבר עם סטודנטים וסטודנטיות על שיתופי הפעולה הרבים שיש למכללה עם התעשייה

קראתם על מסלולי הלימוד בהם אתם מתעניינים ועל מוסדות הלימוד המציעים את אותם המסלולים, בדקתם מה האופציות התעסוקתיות שיפתחו בפניכם בסיום התואר, ואפילו הצלחתם לאתר סטודנטים או בוגרים של אותם מסלולים ולתחקר אותם לעומק. עכשיו מגיע שלב ההחלטה. כדי לעזור לכם בשלב זה, מציעים המוסדות האקדמיים למתעניינים והמתעניינות להגיע ל"ימים פתוחים", כדי להתרשם מהקמפוסים, להיפגש עם חברי הסגל, ולטעום על קצה המזלג מהחוויה האקדמית.

ביום הפתוח של המסלול האקדמי המכללה למינהל, שיתקיים ב-17.07 בשעה 18:30 בקמפוס המכללה בראשון לציון, תוכלו להתרשם מקרוב, וגם לקבל טעימה מהחוויה האקדמית. במסגרת היום הפתוח מוזמנים מתעניינים ומתעניינות בלימודים להגיע לקמפוס המכללה, לביקור שיאפשר להם לשאול את כל השאלות הרלוונטיות ולקבל את המידע המקיף ביותר על החוויה האקדמית הצפויה להם.

כיצד תתרום ההגעה ליום הפתוח לתהליך קבלת ההחלטה באיזה מוסד לימודים לבחור?
 1. טוב מראה עיניים:

  יש הבדל בין התרשמות אונליין מכזו פיזית. האם הקמפוס נעים ומזמין? האם הכיתות מצוידות בציוד החדיש ביותר או שהן מיושנות ומדכאות? וגם – ולא פחות חשוב – מה יש לאכול בקפיטריה? ביום הפתוח של המכללה למינהל תוכלו להסתובב בקמפוס, ולהתרשם מהמעבדות המתקדמות, פינות הישיבה המעוצבות והנוחות, לראות את מעונות הסטודנטים החדשים, וגם לאכול – אם תרצו – במתחם ההסעדה המגוון. אם יהיה לכם מזל אולי גם "תיפלו" על הפסקות פעילות עם מוזיקה טובה.

 2. יש עם מי לדבר:

  לעיתים, כל מה שצריך להפוך את חוויית הלימודים לבלתי נשכחת היא מרצה אחת שמשאירה חותם, או מרצה אחד שמעניק יחס אישי ותומך. בימים הפתוחים שלנו במכללה למינהל תוכלו להיפגש עם מרצים ומרצות, לעיתים אלו ראשי התוכניות השונות, ולשמוע מהם על הקורסים והסדנאות השונים, על הכלים שתרכשו במסגרת הלימודים, וגם לקבל טעימה מהקשר האישי עם הסגל האקדמי ממנו נהנים הסטודנטים והסטודנטיות שלנו.

 3. לשמוע מקור ראשון:

  לא את כל המידע ניתן למצוא בגוגל ובטח שלא באינסטגרם (כי שם הכל מושלם, הרי). פעמים רבות דווקא מי שלומדים כעת במוסד בו אתם מתעניינים, או בדיוק סיימו את הלימודים – יוכלו לתת לכם מידע רלוונטי. הסטודנטים והסטודנטיות שלנו והבוגרים והבוגרות אף הם לוקחים חלק בימים הפתוחים ויכולים לספר לכם לא רק כיצד נראה ומרגיש היום-יום באקדמיה, אלא גם על הפעילות הענפה של המרכז לפיתוח קריירה המסייעת במציאת מקומות עבודה והתמחות עוד במהלך הלימודים, ועל הפעילויות המגוונות של ארגון הבוגרים והבוגרות שלנו.

   

 4. ומה באקסטרה?

  ביום הפתוח תוכלו להתרשם מכל מה שמעבר – ולראות שמדובר בהרבה יותר מ"רק" לימודים אקדמיים. כך, ביום הפתוח של המכללה למינהל, תקבלו מידע על מסלול ה- Edge-Ucation שלנו שמעניק כבר במהלך הלימודים מיומנויות והסמכות במגוון תחומים מבוקשים כמו פינטק, נדל"ן, ניהול מוצר ועוד. בנוסף, תוכלו לדבר עם נציגי קרן שכ"ל שיפרסו בפניכם את האופציות הקיימות למימון הלימודים, ולשמוע מדיקאנט הסטודנטים על מלגות, האופנים בהם מונגש הקמפוס לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים, על מסלולים שונים המספקים תמיכה נפשית למי שנזקק לה ועוד.

 

למה לבחור במכללה למינהל?

יש לא מעט סיבות לבחור בלימודים אצלנו, ואנחנו משוכנעים שהיום הפתוח יעזור לכם לקבל את ההחלטה הזו:

 1. חיבור לתעשייה:

  המכללה למינהל מקיימת כבר עשרות שנים קשר הדוק עם התעשייה הבא לידי ביטוי בפרויקטים משותפים, מגוון רחב של התנסויות מקצועיות במהלך התואר, ושורה של מרצים ומרצות בעלי ניסיון מקצועי.

 2. כלי AI בכל תוכניות הלימוד:

  ברור לנו כי יכולות בתחום הבינה המלאכותית הן חיוניות כיום בשוק העבודה. לכן, אנחנו משלבים בכל תוכניות הלימוד שלנו היכרות והתנסות עם כלי AI שונים, במטרה לתת ללומדים וללומדות שלנו את כל היכולת לקחת חלק במהפכה הזו.

 3. מרכז פיתוח קריירה שמלווה אתכם לאורך כל התואר ואחריו:

  המרכז לפיתוח קריירה שלנו עוזר לסטודנטים ולסטודנטיות לבנות את מסלול הקריירה שלהם, להתכונן לראיונות עבודה, ולצבור ניסיון מקצועי על ידי התמחויות בחברות מובילות עוד במהלך הלימודים.

 4. תוכנית המנטורינג שלנו:

  תוכנית המנטורינג Forward של ארגון הבוגרים והבוגרות מחברת בין בוגרים ובוגרות שלנו, הממלאים תפקידים שונים במגוון חברות מובילות, לסטודנטים וסטודנטיות בשנה ג' במטרה לסייע להם בקידום ופיתוח הקריירה.

 5. חיי קמפוס פעילים:

  אנחנו יודעים שלימודים הם הרבה יותר מ"רק" רכישת ידע. מי שיבחרו ללמוד במכללה ייהנו ממגוון אירועי תרבות, פעילויות ספורטיביות מגוונות, ימי סטודנט עם מיטב אמני ישראל, ואפשרות להשתלב במועדונים בתחומים שונים.

אז נראה גם אתכם?
מזמינים אתכם לערב פתוח ב-17.7 בשעה 18:30, קמפוס המסלול האקדמי המכללה למינהל

לרישום ומידע נוסף
  [current_url]


  רוצה לשמוע פרטים על מעונות הסטודנטים

  אני מאשר/ת ומסכים/ה לרישום פרטיי במאגרי המידע של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרבות לצורך דיוור ישיר של כל דבר פרסומת ועדכונים באמצעי ההתקשרות השונים.

  מדיניות פרטיות

  לרישום ומידע נוסף
   [current_url]


   רוצה לשמוע פרטים על מעונות הסטודנטים

   אני מאשר/ת ומסכים/ה לרישום פרטיי במאגרי המידע של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרבות לצורך דיוור ישיר של כל דבר פרסומת ועדכונים באמצעי ההתקשרות השונים.

   מדיניות פרטיות